remont

Czym różnią się od siebie płyty kartonowo gipsowe?

Płyty kartonowo gipsowe to duża grupa produktów, którą można podzielić na wiele rodzajów w zależności od możliwego zastosowania samej płyty. Warto pamiętać o tym podziale, by przypadkowo nie wyposażyć się w niewłaściwy rodzaj płyty, co pociągnęłoby ze sobą dodatkowe koszty. O czym trzeba pamiętać? Czym różnią się od siebie płyty kartonowo gipsowe?

Zalety wykładzin

Wykładziny większości z nas nie kojarzą się pozytywnie. Główną tego przyczyną jest fakt, że kiedy w Polsce jeszcze nie mieliśmy wolnego rynku, to wykładziny były często jedyną opcją wyboru. W parze z tym nie szła ich jakość oraz wygląd. Bardzo szybko, jeśli tylko pojawiały się inne opcje takie jak płytki czy panele, to ludzie z …

Zalety wykładzin Read More »

Zabudowa rur grzewczych płytą g-k

Jednym z najlepszych sposobów na całkowite pozbycie się widoku nieestetycznych rur z naszego wnętrza jest ich zabudowanie płytami kartonowo gipsowymi. Jest to także rozwiązanie praktyczne i wizualnie satysfakcjonujące wszystkich tych, których widok rur grzewczych w mieszkaniu denerwuje.

O czym należy pamiętać podczas szpachlowania sufitu?

Coraz częściej wiele osób nie ma pojęcia, w jaki sposób można odnowić swoje mieszkanie. Nie powinniśmy zapominać o tym, że tak naprawdę jeżeli nie mamy na to zbyt wielu funduszy, możemy zdecydować się tylko i wyłącznie na odnowienie ścian. Ważne są także sufity, więc w jaki sposób sprawić, aby prezentowały się doskonale?

Dlaczego warto mieszkać komfortowo?

Coraz częściej wielu klientów podczas remontu mieszkania zwraca bardzo dużą uwagę na swój komfort. W szczególności powinniśmy o tym pamiętać, jeżeli mieszkanie nie jest zbyt dużych rozmiarów. Warto mieć to na uwadze i tym samym zdecydować się na dobre rozplanowanie, aby nam się doskonale mieszkało.