Skip to content Skip to footer

Niezawodny producent skrzynek przemysłowych

Żaden inny produkt nie odgrywa w diecie tak istotnej roli jak warzywa oraz owoce. Aby cieszyć się drogocennymi właściwościami warzyw i owoców, muszą one zostać odpowiednio przetransportowane i przechowane nim trafią w ręce klientów. Istotnym elementem tego procesu są skrzynie na owoce, które powinny być wykonane z największą starannością.

Pierwszy krok – zbiór owoców z sadu

Zanim owoce trafią na stragany, taśmy produkcyjne i do sklepów, muszą początkowo zostać zebrane z sadów. Zerwane z drzew i sadzonek owoce grupuje się w przemysłowe skrzynki, by ułatwić proces zliczania i transportu. Skrzynki plastikowe na owoce producent oferuje w wielu rozmiarach, jednak najczęściej spotykanym wymiarem są opakowania wytrzymałe na pięć kilogramów owoców.

Pojemniki przeznaczone na zbiory sadownicze cechują się dużą wytrzymałością, szczególnie na urazy mechaniczne. Takie skrzynki bardzo często traktuje się wodą pod dużym ciśnieniem, przerzuca na palety oraz transportuje, dlatego tak istotne jest, by wykonane były z porządnych materiałów.

Skrzynie na owoce spotykane w sklepach

Owoce w sklepach powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach – należy mieć na uwadze zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz dyskontu, a same produkty powinny zostać wyłożone do pojemników, które łatwo utrzymać w czystości.

Seria Strong and Fresh jaką oferuje producent wyróżnia się uniwersalnością. Dzięki temu w niemalże każdym sklepie spożywczym wyłożone owoce i warzywa będą się dobrze prezentować. Oprócz walorów estetycznych, dochodzą także ergonomiczne aspekty skrzynek z tej serii. Pojemniki wykonane są w taki sposób, że z łatwością można dbać o ich higienę, dodatkowo wyposażone są w perforowane ściany, co ułatwia przepływ powietrza – warzywa i owoce zachowują świeżość na dłużej. Co najważniejsze, materiał, z którego wykonane są omówione skrzynki jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. Zachowuje wszystkie wymogi i najwyższe standardy.

Specjalne opakowania przemysłowe

Oprócz standardowych skrzynek na owoce i warzywa, firma oferuje również pojemniki dedykowane zautomatyzowanym podajnikom. Dzięki nowoczesnej technologii połączonej z wytrzymałymi i dostosowanymi pojemnikami, dostawcy warzyw i owoców, a także producenci przetworów wykonanych z owoców i warzyw są w stanie przyspieszyć cały proces i osiągnąć lepsze wyniki.