Skip to content Skip to footer

Oświetlenie dostosowane do Twoich potrzeb

Oświetlenie stanowi ważny element wyposażenia każdego pomieszczenia. Większość remontujących zwraca na nie uwagę zbyt późno, dlatego też zazwyczaj jest ono nieodpowiednio dopasowane. Zbyt ciemne oświetlenie nie zawsze buduje klimat. Często jest powodem bólów głowy, a nie elementem budowy nastroju. Odpowiedni stopień naświetlenia pozwala na uwydatnienie zalet i ukrycie wad przestrzeni.

Aktualne Trendy


Lampy włoskie w ostatnich latach zyskują na popularności. Eklektyzm włoskich producentów sprawia, że bez względu na styl aranżacyjny- włoska lampa będzie dobrym wyborem.

Łączenie różnych stylów, to coś, czym Włosi mogą się poszczycić od wielu wieków. Inkrustowane żyrandole, mosiężne kinkiety i ozdobne lichtarze to stałe elementy włoskiego domostwa na przestrzeni dziejów.

Aktualne trendy pokazują, że liczy się nie tylko styl skandynawski. Powrót do glamour, czy szeroko pojętej przytulności jest bardzo widoczny. Nikogo nie dziwią już bogato zdobione lampy sufitowe w ascetycznych wnętrzach, ani metalowe kinkiety w pokoju nastolatki. Mieszanie różnych aranżacji jest w cenie.

Jaką lampę wybrać?


Oświetlenie włoskie to dobry wybór na każdą okazję. Projektowane przez mieszkańców Italii produkty łączą w sobie na najwyższym możliwym poziomie, estetyczny wygląd z funkcjonalnością. Lampy włoskie są nie tylko ozdobą, ale dają również życiodajne światło.

Gra świateł to jeden z aspektów budowania nastroju, a także umniejszania mankamentów pomieszczeń. Świetnie dobrany kinkiet odwróci uwagę od nierównych powierzchni, drobnych wgnieceń, czy nieprofesjonalnie pomalowanej ściany. Różowa lampka z księżniczką wprowadzi do dziecięcego pokoju ciepłe światło nadające domowej przytulności.

Komfort oświetlenia to coś o co powinien dbać każdy użytkownik domu i mieszkania. Nic nie psuje humoru tak jak zbyt słabe, lub zbyt mocne oświetlenie. Producent lamp zazwyczaj zamieszcza na opakowaniu niezbędne informacje, dlatego przez zakończeniem transakcji należy się z nimi zapoznać.

Przed wyborem lampy warto zwrócić uwagę nie tylko na jej cenę (oświetlenie włoskie stanowi dobre połączenie pomiędzy ceną i jakością), ale równie oferowaną moc i rodzaj światła. Ciepłe i łagodne światła polecane są do sypialni i pokojów dziecięcych. Ich charakter pozwoli na utrzymanie intymnej atmosfery sypialnianej. Zgoła odmienne przeznaczenie mają ostre i mocne świetlówki. Mogą być one wkomponowane w kryształowy żyrandol, który świetnie wpasuje się do dużego salonu, lub sali konferencyjnej. Mniejsze lampy sufitowe będą dobrym wyborem do przedpokojów i łączących pomieszczenia korytarzy. Dużą wartość informacyjną mają także opinie zamieszczane przez innych użytkowników w Internecie. Pozostawione na różnego typu portalach słowa, mogą stać się pomocne w wyborze lampy.

Więcej dowiesz się na stronie https://lampykemar.pl/7-lampki-nocne