Skip to content Skip to footer

Popularność blachodachówki i jej zalety

Z pewnością nie ma piękniejszego pokrycia dachu niż dachówka. Jednakże materiał ten zalicza się do niezwykle drogich a także bardzo pracochłonnych i często wymagających specjalnie przygotowanej konstrukcji dachu. Obecnie jednak jest ciekawa alternatywa dla dachówki, czyli blachodachówka. Do złudzenia przypominające dachówkę połacie blachy są nie tylko znacznie tańsze, ale także o wiele łatwiejsze w układaniu.

Jaka blachodachówka na dach?

Dobranie odpowiedniego materiału to większa połowa sukcesu w przypadku krycia dachu. Im lepsza jakość materiałów, tym na pewno lepiej dla przyszłych właścicieli. Dużym powodzeniem cieszy się obecnie blachodachówka modułowa cena tego materiału jest bowiem stosunkowo niska zaś jakość dość wysoka. Produkty tego typu ma w swojej ofercie wiele firm, jednakże na ich tle wyróżnia się produkowana przez firmę Budmat Venecja, blachodachówka o ciekawie zaprojektowanym kształcie jak również w ciekawej gamie kolorystycznej. Wysoka jakość zastosowanych do produkcji materiałów sprawia, że kupujący otrzymują na ten produkt aż 50 lat gwarancji, co z pewnością pozwoli czuć się bezpiecznie we własnym domu.

Zalety blachodachówki modułowej

Jest bardzo wiele zalet, jakie ma blachodachówka modułowa cena na pewno zalicza się do tych, na które klienci zwracają wiele uwagi. Jednakże ciekawy wygląd, do złudzenia przypominający dachówkę to także plus, który w oczach klientów zyskuje uznanie. Budmat Venecja to produkt, który spełnia bardzo rygorystyczne normy, zaś specjalne powłoki, którymi pokryte są arkusze blachy powodują, iż prezentują się doskonale. Ponadto zapewniają one znacznie dłuższą żywotność produktu, chronią bowiem ich kolor jak też sam materiał, z jakiego są wykonane przed deszczem, śniegiem i innymi warunkami atmosferycznymi. Blachodachówka venecja ma także odpowiednio wyprofilowane brzegi, dzięki czemu o wiele lepiej się prezentuje. Ma także wykonane otwory, ułatwiające montaż, dzięki czemu całość prac związanych z pokryciem dachu zajmuje znacznie mniej czasu. Ze względu na swój wygląd blachodachówka Venecja doskonale nadaje się praktycznie na każdy dach, jednak jej zestawienie z tak zwanymi klasycznymi budynkami daje niezwykle ciekawe efekty wizualne. Klienci bez problemu mogą także wybrać najbardziej dopasowany kolor spośród niezwykle szerokiej gamy kolorystycznej.