Skip to content Skip to footer

Uchwyty do mopa

Jesteś perfekcyjną Panią domu? A może chciałbyś nią zostać? Nie ogarniasz bałaganu w swoim mieszkaniu? Masz bardzo mały metraż, a chciałabyś, żeby Twoje cztery kąty były funkcjonalne oraz ergonomiczne? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś. Ten tekst jest właśnie dla Ciebie. Już teraz serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Bałagan w łazience

Mieszkania w blokach często maja to do siebie, że łazienki bywają naprawdę bardzo małe. Przez to, większość kosmetyków, ręczników oraz produktów do czyszczenia musimy upychać na siłę po kątach, a to wiadomo prowadzi tylko do jednego: wielkiego bałaganu. Brak wystarczającej ilości szafek, komórek albo po prostu miejsca sprawia, że rzeczy walają się po całej łazience, tworząc okropnie wyglądający wystrój. Nie wiesz już gdzie schować mopa? Na szczęście jest sposób jak zagospodarować przestrzeń w małej łazience. Ze zbawienną pomocą do każdej pani domu przychodzą przeróżne uchwyty.

Pomoc- uchwyty

Uchwyty są bardzo proste i szybkie w montażu. Wystarczy je jedynie przykręcić do ściany w łazience, jeżeli nie chcemy przewiercać się przez kafle to możemy zdecydować się na uchwyty samonośne- które trzymają się za pomocą specjalnej powierzchni samoprzylepnej.

Uchwyty do łazienki

Ten sposób bez wątpienia sprawdzi się, więc w dosłownie każdej łazience. Uchwyty są powszechnie dostępne w każdym sklepie budowlanym, a także w hipermarketach na działach z urządzeniami do domu. Jakie uchwyty i na co możemy zakupić? Wybór jest naprawdę przeogromny: Uchwyty do mopa, uchwyty na ręczniki, uchwyty na szlafrok i inne ubrania czy też uchwyty na specjalne pojemniki na kosmetyki. Szczególnie warte uwagi są uchwyty do mopa, bardzo często to właśnie ten sprzęt zajmuje w naszych łazienkach bardzo sporo przestrzeni. Uchwyty do mopa nie różnią się niczym od innych, dlatego nie trzeba się obawiać, że w jakikolwiek sposób oszpecą wygląd naszego pomieszczenia.

Cena takiego produktu jest bardzo przystępna i w zależności od sklepu, w którym zdecydujemy się na taki zakup wynosi około 25 zł za komplet, w którego skład wchodzą zwykle aż 3 uchwyty. Należy jednak pamiętać, że nie służą one do wieszania bardzo ciężkich rzeczy, utrzymają one ciężar kilku kilogramów, ale nie można przesadzić, gdyż może skończyć się tym, że uchwyt odpadnie wraz z kawałkiem ściany lub co gorsza kafelkiem. Warto zapoznać się z instrukcją obsługi dodawaną do produktu, w której powinno być napisane jakie jest maksymalne obciążenie jednego uchwytu.

Niezbędny w każdym domu

Uchwyty są bardzo praktycznym rozwiązaniem dla każdego, kto zmaga się z problem małej łazienki. Zamontowanie takiego sprzętu u siebie w mieszkaniu z pewnością pozwoli bardziej efektywnie wykorzystać metraż pomieszczenia oraz przyczyni się do zmniejszenia się bałaganu. Uchwyty są, więc niezbędnym wyposażeniem małej i wąskiej łazienki, w której wiecznie brakuje na coś miejsca.