wyposażenie wnętrz

Zastanawiasz się, jak urządzić salon, sypialnię, kuchnię lub łazienkę? Jakie meble wybrać? W jakim stylu zaprojektować wnętrze? Postaramy się podpowiedzieć Ci, na co zwrócić uwagę podczas doboru mebli i dodatków.

Podłoga w pokoju dziecięcym – dywan czy wykładzina?

Urządzenie pokoju dla najmłodszych często zajmuje nawet kilka miesięcy. Kupując do niego wyposażenie, zwracamy uwagę na coś więcej, niż tylko estetykę. Liczy się tu też bezpieczeństwo mebli i dodatków, a także łatwość utrzymania ich w czystości. Dotyczy to w szczególności podłogi. Co lepiej wybrać dla jej pokrycia – dywan czy wykładzinę?

Zalety wykładzin

Wykładziny większości z nas nie kojarzą się pozytywnie. Główną tego przyczyną jest fakt, że kiedy w Polsce jeszcze nie mieliśmy wolnego rynku, to wykładziny były często jedyną opcją wyboru. W parze z tym nie szła ich jakość oraz wygląd. Bardzo szybko, jeśli tylko pojawiały się inne opcje takie jak płytki czy panele, to ludzie z …

Zalety wykładzin Read More »

Krzesła do jadalni – 4 modne i wygodne modele!

Zastanawiasz się nad tym, jakie krzesła wybrać do jadalni? W sklepach wybór jest spory, dlatego wyselekcjonowaliśmy 4 modne modele, które wyróżniają się również wysokim komfortem. Będą idealne na rodzinne obiady i imprezy!

Jak działają kołdry obciążeniowe?

Szybkie tempo życia sprawia, że coraz więcej osób mierzy się z trudnym do zredukowania napięciem. Pojawia się przewlekłe zmęczenie, problemy z wyciszeniem, zaburzenia snu. Jak sobie z nimi radzić? Skuteczną pomocą może okazać się specjalna kołdra obciążeniowa. Co to takiego i w jaki sposób wspiera dobre samopoczucie?

Praktyczne krzesła do jadalni

Wspólne posiłki w jadalni to rytuał wielu polskich rodzin. Ciepła atmosfera w momencie, gdy wszyscy domownicy zasiadają przy wspólnym stole i spędzają ze sobą czas, delektując się pysznym jedzeniem jest nieporównywalna do niczego innego. Aby rodzinne posiłki były przyjemne, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie – solidny stół i praktyczne krzesła jadalniane.