Skip to content Skip to footer

Drzwi suwane

Planowanie przestrzeni to jeden z najważniejszych elementów pracy dekoratora wnętrz. Zależnie od dostępnego metrażu może on pozwolić sobie na takie czy inne rozwiązania. Niezależnie od tego, czy urządzamy pokój gościnny czy prywatny gabinet, estetyka powinna iść w parze z funkcjonalnością.

Drzwi suwane szklane

Nie zawsze wstawiając drzwi, zależy nam na całkowitym zachowaniu prywatności. Czasem jest to zabieg czysto dekoracyjny, czasem ma za zadnie tylko rozdzielić różne pomieszczenia. W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem jest wykorzystanie suwanych drzwi szklanych. Korzystając z takiego rozwiązania, możemy operować przestrzenią, jak tylko chcemy.

Drzwi suwane szklane to opcja dla wszystkich tych, którzy liczą na nieszablonowe rozwiązania, dające możliwość dowolnego zarządzania dostępna przestrzenią.

Gdzie można zastosować drzwi suwane szklane?

Drzwi suwane szklane idealnie wkomponują się w domu, który posiada wyjście na taras lub ogród. Dzięki formie szklanych drzwi, możemy wzbogacić swoje lokum o ścianę złożoną właściwe z samych okien i tym samym, możemy cieszyć się pięknym, niczym nie przesłoniętym widokiem. Suwane drzwi to też dobra opcja na balkon. Mieszkania w blokach nie cieszą się najczęściej wielkim metrażem, dlatego warto rozważyć taką opcję zaoszczędzenia przestrzeni.

Suwane drzwi szklane są też chętnie stosowane w punktach usługowych, takich jak sklepy, banki, gabinety kosmetyczne, studia masażu. Pojawiają się także w bankach i biurach. Dziś stanowią właściwie standardowe wyposażenie placówek medycznych, takich jak przychodnie czy szpitale. Jest to bowiem sposób na maksymalne wykorzystanie tak cennej w sytuacjach ratowania życia przestrzeni.

Sposób na więcej przestrzeni

Szklane drzwi suwane to niewątpliwe udogodnienie wszędzie tam, gdzie doskwierać może brak wolnego miejsca i gdzie chcemy mieć możliwość obserwowania otoczenia przy zachowaniu odrobiny prywatności.

Tego typu rozwiązanie sprawdza się w przypadku dużych korporacji, jak i zacisznych małych gabinetów. Zależnie od własnych preferencji można decydować, w jakim stopniu mają one chronić naszą prywatność.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Esglas.