Skip to content Skip to footer

Metalbud: do domu i dla domu

Firma Metalbud działa od wielu lat. Specjalizuje się głównie w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów oczyszczania, a także w instalacji przepompowni ścieków i innych niezbędnych produktów. W głównej mierze jednak ma na celu niesienie pomocy klientom w przygotowywaniu przydomowych systemów oczyszczania ścieków.

Pełna oferta firmy Metalbud dostępna jest pod adresem: https://oczyszczalnie-metalbud.pl/.

Oferta firmy Metalbud

W ofercie firmy Metalbud znajdują się nie tylko oczyszczalnie, ale również separatory przeznaczone do substancji ropopochodnych, przepompownie ścieków, zbiorniki na wodę oraz inne płyny, a także różnego rodzaju dmuchawy, pompy oraz kompresory i wiele więcej. Oferta firmy obejmuje trzy podstawowe rodzaje przydomowych oczyszczalni ścieków, to jest:
– Topas (dedykowane dla domów jednorodzinnych oraz niedużych budynków wielorodzinnych);
– Monoblok (dla obiektów przeznaczonych do rozbudowy);
– Flexidiblok (przeznaczone do wsi, miasteczek i osiedli).

Firma oferuje również doradztwo w kwestii doboru najlepszego produktu oraz ich montażu. Zainteresowani mogą liczyć na wykonanie systemów, przepompowni oraz oczyszczalni specjalnie na zamówienie.

Zbiorniki na wodę i inne płyny

Zbiorniki dostępne w firmie Metalbud są przystosowane między innymi do:
– wody;
– związków chemicznych;
– paliwa;
– cieczy żrących;
– wody pitnej;
– dla galwanizerni;
– jako wypełnienia zbiorników betonowych;
– inne nietypowe zbiorniki.

Wszystkie są wyprodukowane z tworzyw sztucznych, polipropylenu PP oraz polietylenu PE. Zainteresowani mogą również liczyć na wykonanie zbiorników nietypowych, które posiadają różne przeznaczenie oraz odmienną wytrzymałość. Są zbiornikami wolnostojącymi, można je umieścić również w ziemi.

Przepompownie ścieków

W ofercie firmy Metalbud znaleźć można również między innymi przepompownie ścieków, które są przeznaczone do użytku przydomowego. Są to kompletne urządzenia przystosowane do pracy po zamontowaniu, które nie wymagają stałego nadzoru. Są również dopasowane do pracy w sieciach przepompowni przydomowych. Pompy wyporowe z nożami z kolei idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach.

Dlaczego warto wybrać ofertę Metalbud?

Z całą pewnością wybór oferty Metalbud to doskonała decyzja. Firma ta posiada nie tylko duże doświadczenie oraz ogromną wiedzę na temat swojej branży. Liczne zlecenia są doskonałym dowodem na to, że Metalbud jest uznaną i cenioną marką.

Więcej na temat firmy Metalbud znajduje się na stronie internetowej https://oczyszczalnie-metalbud.pl/.