Skip to content Skip to footer

Uniwersalny szary paier do pakowania

Szary papier pakowy jest wytwarzany ze stuprocentowej makulatury bez użycia jakichkolwiek dodatków chemicznych. Produkt ten posiada wiele funkcjonalnych zastosowań, dlatego też z powodzeniem można go wykorzystać w wielu gałęziach przemysłu.

Szary papier do pakowania z reguły nie służy do zadruku powierzchni lecz jest to produkt który z powodzeniem może być poddawany wszelkim operacjom introligatorskim. Jego ogromnym atutem jest to, że poza zadrukowywaniem nadaje się on do wykrawania, klejenia oraz krojenia.

Szeroki wybór szarego papieru pakowego

W ofertach wielu sklepów znajduje się niezliczona ilość papieru służącego do wielu zastosowań. W niezwykle szerokim asortymencie znajduje się szary papier do pakowania konfekcjonowany w rolkach o zróżnicowanych szerokościach oraz wadze.

Jest on dostępny w kilku kolorach oraz odmianach, w tym również laminowany. Można go zakupić w kolorze brązowym, szarym oraz białym. Jest on niezwykle wydajny, lekki oraz ekonomiczny.

Ponadto bez problemu można zakupić profesjonalny szary papier pakowy w arkuszach. Do specjalnych zastosowań idealnie nadaje się gładki papier laminowany, który to z jednej strony jest zabezpieczony folią.

Wszechstronne zastosowanie szarego papieru do pakowania

Produkt ten znalazł ogromne zastosowanie zarówno w przemyśle jak i życiu codziennym

Papier ten można między innymi wykorzystać do:

-Zabezpieczanie kartonów oraz różnorodnych paczek
– Ochrony przedmiotów przed uszkodzeniami
– Pakowania kartonów oraz przedmiotów na czas transportu

Najczęściej arkusze do pakowania wykorzystuje się do owijania różnego rodzaju paczek. Dzięki temu można je skutecznie zabezpieczyć przed wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami oraz ciekawskim wzrokiem niepowołanych osób. Jest to niezwykle ważne, kiedy paczka zawiera wartościowe przedmioty, a na kartonie znajduje się nadruk jednoznacznie identyfikujący jego zawartość.

Ponadto rolki szarego papieru doskonale sprawdzają w wielu zastosowaniach przemysłowych oraz magazynowych. W tych miejscach jest on bardzo często używany w charakterze przekładek pomiędzy poszczególnymi warstwami towaru składowanego na regałach czy paletach. Papier ten wypełniania również luki w wielu opakowaniach zbiorczych.

Po szary papier do pakowania bardzo często sięgają też lakiernicy w warsztatach samochodowych oraz ekipy remontowo-budowlane, które dzięki jego użyciu zabezpieczają rozmaite powierzchnie przed zachlapaniem farbą, tynkiem czy przed zarysowaniami.