Skip to content Skip to footer

Jak wybrać najlepsze hokery barowe do lokalu?

Chociaż w sklepach z wyposażeniem lokali gastronomicznych możemy znaleźć hokery barowe w wielu wariantach do wyboru, to jednak wybranie tych perfekcyjnych może nastręczać dużo trudności. Na co zwrócić szczególną uwagę?

Hokery barowe – niezbędny element wyposażenia każdego baru

Oprócz zwykłych krzeseł w barze powinny pojawić się również hokery. To wysokie stołki barowe z oparciami lub bez nich, które ustawiane są bezpośrednio przy ladzie barowej.

Z hokerów najczęściej korzystają goście odwiedzający bar bez towarzystwa, ale również zajmowane są przez pary i większe grupy osób, które chcą mieć bar i dostępne w nim trunki na wyciągnięcie ręki.

W związku z tym hokery barowe to niewątpliwie jeden z niezbędnych elementów aranżacji baru i przy jego urządzaniu nie warto zapominać o ich doborze. Na co powinniśmy zwrócić wtedy szczególną uwagę?

Dobre hokery barowe – czyli jakie?

Przede wszystkim hoker barowy powinien być dopasowany do charakteru wnętrza, ale również powinien być wygodny, wytrzymały oraz łatwy do utrzymania w czystości.

W sklepach oferujących wyposażenie barów i innych lokali gastronomicznych można znaleźć hokery barowe w wielu ciekawych wariantach do wyboru – doskonałe zarówno do nowoczesnych, jak i tych tradycyjnych aranżacji. Do wyboru mamy hokery wykonane z tworzyw sztucznych, metalu, drewna, obijane tkaninami w różnych kolorach, na przykład aksamitnymi, czy skórami naturalnymi i ekologicznymi.

Hoker powinien być dopasowany pod względem swojej wysokości do baru, dlatego plusem będzie możliwość zmiany jego wysokości. Także większy komfort będą oferowały hokery barowe wyposażone w oparcia – dzięki temu goście baru mogą przyjemnie spędzić czas przy barze. Dla jeszcze większej wygody hoker powinien posiadać oparcie na stopy, które pomaga także we wchodzeniu i schodzeniu z siedziska.

Ile kosztują hokery barowe?

Na cenę hokerów do baru wpływa szereg różnych czynników. Najczęściej za jedno krzesło tego rodzaju trzeba będzie zapłacić od około 100 złotych do nawet 400 złotych.

Z aktualnymi ofertami hokerów można zapoznać się już teraz na stronach internetowych firm zajmujących się sprzedażą wyposażenia do lokali gastronomicznych. Zamówienia można składać również całkowicie przez internet – odpowiednio zabezpieczone meble będą wówczas dostarczone bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Demi co.