Skip to content Skip to footer

Zakup kołdry bawełnianej

Kołdry całoroczne baweniane cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością i są niezwykle uniwersalne. Mogą być wykorzystywane zarówno latem, jak i zimą.

Czym są kołdry całoroczne?

Stosuje się je w pomieszczeniach, gdzie temperatura w trakcie snu nie spada poniżej 17 stopni Celsjusza, a do tego nie jest wyższa niż 23 stopnie. Kołdry całoroczne mogą być tak naprawdę wykorzystywane przez cały rok i pasują idealnie do naszego umiarkowanego klimatu. W zależności od rodzaju wypełnienia gramatura zawiera się w przedziale od 270 do 330 m/m2.

Kołdry całoroczne baweniane wykorzystuje się zazwyczaj w 8-10 miesiącach w roku. Najlepiej jednak pasują w okresach jesienno-zimowych oraz zimowo-wiosennych. Jeżeli zima jest wyjątkowo chłodna to warto zaopatrzyć się w nieco cieplejszy model. Z całą pewnością można rzec, że kołdry całoroczne to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań w sypialni. Z reguły zawierają one średnią ilość wypełnienia i doskonale zapobiegają wychłodzeniu ciała w sezonie zimowym.

Zakup kołdry całorocznej

Warto mieć na uwadze, żeby kupować kołdry jedynie w sprawdzonych i renomowanych sklepach, które cieszą się dobrą opinią. Działając w ten sposób można liczyć na wysoką jakość usług. Kołdry całoroczne są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prostotę oraz funkcjonalizm.

Do produkcji użyto jedynie materiałów, które zapewniają właściwą ilość ciepła, a do tego nie powodują przegrzania ani przepocenia organizmu. Dlatego tak ważne jest, żeby kołdry całoroczne były wykonane z wysokiej jakości bawełny.

Zalety kołdry bawełnianej

Dzięki temu skóra będzie mogła swobodnie oddychać i nie będzie narażona na podrażnienia. W sprzedaży dostępne są modele w różnych wzorach oraz wersjach kolorystycznych, dlatego każdy bez większych problemów powinien znaleźć coś dla siebie. Dostępne są nawet kołdry antyalergiczne, które są prawdziwym wybawieniem dla osób cierpiących na alergię.

W takich kołdrach użyta została nowoczesna technologia, która blokuje wzrost populacji roztoczy kurzu przerywając ich łańcuch pokarmowy. Naturalne kołdry bawełniane są całkowicie bezpieczne i nie powinny powodować żadnych reakcji alergicznych. Duża funkcjonalność sprawia, że mogą być nawet stosowane przez cały rok, a ich konserwacja jest naprawdę ograniczona do minimum.

Kołdry aloe vera znajdziesz w ofercie Vege Home