Skip to content Skip to footer

Różnorodne sprzęty do czyszczenia

Współcześnie żadna firma sprzątająca nie będzie w stanie w sposób efektywny świadczyć swoich usług bez posiadania odpowiedniej jakości sprzętu, który pomoże uporać się z każdym rodzajem zabrudzeń, z jakimi możemy się spotkać w domach, biurach, garażach czy też halach produkcyjnych.

Urządzenia niezbędne do pracy

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń wspomagających pracę firm sprzątających. Są to między innymi zestawy do sprzątania, chemia, kosze i worki na śmieci dozowniki, maszyny do sprzątania i wiele innych, które zaoferować może http://mopy-ceg.pl/

Jednym z ciekawszych produktów, jaki ma do zaoferowania firma są profesjonalne i specjalistyczne maszyny do czyszczenia, takie jak wielofunkcyjne szorowakrki, profesjonalne odkurzacze działające zarówno w trybie suchym, jak i mokrym czy też polerki wysokoobrotowe.

Maszyny do czyszczenia

Oferowane przez http://mopy-ceg.pl/ polerki obrotowe dzięki swojej wszechstronności sprawdzą się zarówno w domach, jak i biurach szkołach, czy też w różnorodnych zakładach przemysłowych. Polerki wysokoobrotowe sprawdzą się przy polerowaniu oraz konserwacji różnorodnych wodoodpornych podług pokrytych woskiem polimerem czy też warstwą polimerowo-poliuretanową. Maszyny są również zwrotne i wytworzone z wytrzymałych materiałów pozwalając maszynie pracować w różnych warunkach.

Użytecznym produktem są również szorowarki wielofunkcyjne. Poprzez swoją wszechstronność znajdą idealne zastosowanie do sprzątania powierzchni wodoodpornych oraz do szamponowania wykładzin. Co ważne sprzęt jest w pełni odporny na na działanie różnorodnych kwasów oraz alkaliów. Ponadto szorowarka jest wyposażona w dwa tryby domyślne służące odpowiednio do oczyszczania podłóg, dywanów oraz tryb doczyszczania wolnoobrotowego.

Na stornie zakupić możemy również profesjonalne odkurzacze z różnymi pojemnościami od 15 do 90 litrów, utrzymane w różnej stylistyce. Odkurzacze mogą czyścić z podciśnieniem rzędu 1800 – 2000mmH20. Sprawdzą się świetnie w garażach, warsztatach halach produkcyjnych ponieważ doskonale zbierają zarówno pył, jak i wodę.

Sprzęt do sprzątania

Dobra firma powinna również wyposażyć w odpowiedni sprzęt do sprzątania, który w znaczący sposób zwiększy efektywność działań. Odpowiednio dobrany będzie czyścił powierzchnie dokładniej oraz szybciej. Ponadto odpowiedni sprzęt zwiększy higienę sprzątanego mieszkania.

Firma http://mopy-ceg.pl/ posiada różnorodne urządzenia sprzątające takie jak wózki jedno lub dwuwiaderkowe, wózki serwisowe oraz akcesoria jak mopy, stelaże i różnorodne materiały służące do czyszczenia powierzchni płaskich.