Skip to content Skip to footer

Tanie żyrandole nowoczesne. Co i gdzie kupić?

Żyrandole do nowoczesnych wnętrz wcale nie muszą być drogie! Te stylowe artykuły oświetleniowe często kojarzone są z wysokimi cenami, lecz w sprzedaży można znaleźć także tanie żyrandole, które doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje. Co wybrać? Gdzie je kupić?

Nowoczesne oświetlenie – żyrandole

W kategorii nowoczesnego oświetlenia wnętrz znajduje się pełna paleta ciekawych propozycji. Na plan pierwszy wysuwają się żyrandole, czyli lampy wiszące, które posiadają od jednego od kilku punktów świetlnych.

Kiedyś żyrandole kojarzone były przede wszystkim z tradycyjnym oświetleniem. Teraz jednak w sprzedaży można znaleźć wiele modeli idealnie wpisujących się w założenia nowoczesnych aranżacji.

Co więcej, można kupić je w naprawdę niskich cenach. Także te tanie żyrandole mogą stać się efektowną ozdobą współczesnych wnętrz!

Żyrandole nowoczesne – popularne modele

W kategorii żyrandoli nowoczesnych znajduje się wiele modeli, które chętnie wybierane są do salonów, sypialni, a także innych pomieszczeń.

Obecnie bardzo popularne są żyrandole chromowane, które wykańczane są kloszami szklanymi i tkaninowymi. Chłodny blask chromu świetnie wpisuje się we współczesny wystrój. Chętnie kupowane są żyrandole z połyskującymi kryształkami, które wprowadzają do wnętrz szyk w stylu glamour. Wielu zwolenników mają też żyrandole tanie w stylu industrialnym – loft z geometrycznymi kloszami metalowymi czy żyrandole „pająki”, które przeznaczone są na żarówki typu Edison.

W porównaniu do żyrandoli klasycznych te nowoczesne to głównie proste, oszczędne linie, bez zbędnych ozdobników, lecz do dyspozycji są także eleganckie lampy, które wprowadzają do przestrzeni luksusowy przepych.

Żyrandole tanie i nowoczesne – gdzie je kupić?

Wiele żyrandoli nowoczesnych można kupić w cenie nawet poniżej 100 złotych. Tyle zapłacimy za proste, lecz także bardzo efektowne modele.

Największe oszczędności można uzyskać wtedy, gdy trafimy na wyprzedaż lamp. Wtedy ceny mogą być nawet o połowę niższe od standardowych, więc za gustowne artykuły oświetleniowe można zapłacić o wiele mniej niż zwykle!

Okazyjne ceny czekają również w internecie – to tutaj bez problemu można wyszukać wyprzedaż lamp różnych typów, w tym tych renomowanych producentów, a także żyrandole tanie, posiadające standardowe, ale również niskie ceny.