Skip to content Skip to footer

Wszystko o wycieraczkach systemowych

Dbałość o czystość i higienę to podstawa funkcjonowania wielu obiektów użyteczności publicznej, jak i domów prywatnych. Dzięki zastosowaniu produktów, takich jak wycieraczki systemowe możliwe jest lepsze zapobieganie nagromadzaniu się zanieczyszczeń we wnętrzu.

Czym są wycieraczki systemowe?

Wycieraczki to produkty, które dostępne są w kilku rodzajach, a ich głównym celem jest spowodowanie obniżenia ilości wnoszonego do wnętrza zanieczyszczenia zewnętrznego. Ich stosowanie przyczynia się do tego, iż nawet 60% mniej kurzu, piasku, pyłu, błota, wilgoci oraz wody dostaje się do wnętrza budynków, czy domów. Wycieraczki mogą być montowane na posadzce lub być wpuszczane w podłodze. Działają bardzo prosto, wycieraczka gumowa na wymiar pochłania nadmiar brudu, który znajduje się na obuwiu osoby wchodzącej do danej lokalizacji. Przyczyniają się tym samym do zredukowania rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń. Przekłada się to na realne obniżenie kosztów związanych z konserwacją nawierzchni, a także jej pielęgnacją. Stan podłóg dzięki stosowaniu wycieraczki na wymiar jest nieporównywalnie lepszy, wpływa to również na aspekt wizualny danego pomieszczenia.

Gdzie sprawdzą się wycieraczki na wymiar?

Produkty na wymiar pozwalają na idealne dopasowanie zakupionego towaru do potrzeb klienta. Dopasowana wycieraczka systemowa pozwoli na lepszą ochronę podłóg przed zabrudzeniami. Jest to najlepszy sposób na utrzymanie czystości w budynkach. Wycieraczka systemowa pozwala na obniżenie ilości wnoszonego brudu zarówno do dużych, jak i małych obiektów. Jest elementem niezbędnym w placówkach, takich jak : przychodnie, galerie handlowe, biurowce, lotniska, szpitale, szkoły, kościoły, urzędy, hotele. Wycieraczka gumowa na wymiar spełnia także funkcje antypoślizgowe, dlatego też doskonale sprawdzi się w domach prywatnych, gdzie równie istotna jest kwestia dbania o czystość i higienę. Produkty te mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu.

Stosowanie wycieraczek systemowych przynosi realne korzyści wizualne, finansowe, a także dba o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników danej lokalizacji. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów na rynku, łatwo znaleźć towar dopasowany do potrzeb.